روان شناسی

روان شناسی

روان شناسی

روانشناسی علم مطالعه رفتار و ذهن انسان است. مباحثی مانند زبان بدن، مهارتهای ارتباطی، مهارت اعتماد به نفس، مهارت های ابراز وجود و بسیاری از این موارد جزو چهارچوب اساسی مورد بحث در علم روانشناسی هستند.

cfd

cfd

CFD

دینامیک سیالات محاسباتی یا سی‌اِف‌دی (به انگلیسی(Computational fluid dynamics (CFD) یکی از شاخه‌های مکانیک سیالات است که با استفاده از آنالیز عددی والگوریتم‌های عددی، مسائل مشتمل بر شاره‌های سیالاتی را تجزیه و تحلیل می‌کند. از کامپیوترها برای شبیه‌سازی بر هم کنش مایعات و گازها با سطوح شرایط مرزی استفاده می‌شود. این شاخه از مکانیک سیالات، مکانیک قدیم را به علوم رایانه و توانمندی‌های نوین محاسباتی آن در نیمهٔ دوّم قرن بیستم و در سدهٔ جدید میلادی وصل می‌کند.

آزمون های نظام مهندسی

آزمون های نظام مهندسی

آزمون های نظام مهندسی ساختمان

وزارت راه وشهرسازي در اجراي قانون نظام مهندسي وكنترل ساختمان، نسبت به برگزاري آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان در هفت رشته مهندسي معماري بخشهاي(نظارت، طراحي و اجرا)، عمران بخش هاي(نظارت، محاسبات واجرا)، تاسيسات مکانيکي(طراحي و نظارت)، تاسيسات برقي(طراحي ونظارت)، شهرسازي، نقشه برداري و ترافيك در پایه سه اقدام مينماید.

تست هوش

تست هوش

تست هوش

IQ مخفف عبارت Intelligence Quantity است و معنای آن بهره هوشی است.در این بخش با توجه به رده های سنی مختلف امکان انجام تست هوش و سنجش آن وجود دارد.

آزمون آزمایشی تاسیسات مکانیکی (رایگان)

آزمون

شاخه نظام مهندسی ساختمان-تاسیسات مکانیکی

آزمون آزمایشی تاسیسات مکانیکی (نظارت)

جهت ورود به آزمون آزمایشی تاسیسات مکانیکی (نظارت) لطفا از قسمت زیر وارد صفحه مورد نظر شوید.

۰۱